خلاصه عملکرد لژیون هفتم
یکشنبه 5 مرداد 1399 ساعت 11:51 ب.ظ | نوشته ‌شده به دست همسفرحمیده دانش | ( نظرات )به نام خداوند مهرومحبت
دستور جلسه:  سی دی نقش همسفر از استاد امین به استادی خانم زهرا برگزار شد

خانم زهرا:
این دیدگاهی که گروه همسفران یک بخش اضافه هستند ونقش یک لاستیک زاپاس را بازی می‌کنند دید گاه درستی نیست . گروه همسفران لاستیک زاپاس نیستند که در شرایط خاص استفاده شوند واین نگاه باید تغییر کند. همسفران همان بازیگران مکمل هستند که گاهی می‌توانند آنقدر بد بازی کنند که مسافری که لب پرتگاه هست را به ته پرتگاه بیاندازند ویا برعکس از ته دره کمک کند وبا خواست خودش بالا بیایند. اولین ومهمترین مطلب این است که ما به عنوان همسفر نقش خودمان را جدی بگیریم واگر این باور درست باشد بقیه کارها درست می شود. ماوقتی به کنگره می آییم برای خوب شدن حال خودمان می آییم و برای این است که به آرامش و تعادل برسیم و آن‌موقع است که می‌توانیم بهترین کمک را انجام دهیم. چیزی که باعث شد من در کنگره بمانم این بود که نقش خودم را باور کردم وزمانی که به این باور رسیدم که می‌توانم کاری کنم و چیزی بگویم که به مسافرم کمک کند، آن وقت است که نقش همسفر را خوب انجام دادم.

خانم مرضیه؛  
آقای امین گفتند که  وقتی که حُب چیزی بوجود بیاید زودتر تاثیر می‌گذارد.  مثلاً گفتند که اصلاً نیازی به نوشتن سی ی دی نیست همین که گوش کنید کافیست وگوش دادن باعث می شود که حب آن بوجود آید. یعنی آن عشق وعلاقه بوجود بیاید ووقتی با  عشق وعلاقه سی دی را گوش دهیم خیلی زود آن را  یاد می گیریم ومورد دیگر اینکه بعضی ها وقتی می‌گویند که از  ما گذشته و از آموزش‌ها چیزی را یاد نمی گیریم اصلاً تصور درستی نیست وما باید به این باور برسیم که ده برابر بیشتر از بچه ها که می‌گویند بهتر یاد می‌گیرند، مطلبی را یاد می گیریم.ولی ما چون ذهنمان پر از چیزهای بی فایده و مضر است به قول آقای امین ما مانند کامیونی می مانیم که پر از تیر آهنِ است ،ولی بچه ها مثل مینی بوسی هستند که خالی از مسافر است.

کمک راهنماخانم اعظم :
وقتی که شما به کنگره می آیید باید هفته ای یک تا دو سی دی را گوش کنید و بنویسید این خود فرکانس ما را تغییر می‌دهد وزمانی که فرکانس عوض می‌شودو  شخص به دنبال  همین آموزش‌ها مشتاق  یادگیری بیشتر می شود. که چه بسا خیلی افراد در کنگره تحصیلاتشان را ادامه دادند.
 
خانم اکرم:
در قسمتی از این سی دی آقای امین می‌گویند که اعتیاد یا هر ضد ارزش دیگری مثل یک پوسته می‌ماند، که دور شخص مصرف کننده را احاطه کرده است. این پوسته ممکن است که خودش را مانند یک خار یا سم یا بوی نا مطبوع نشان دهد تا کسی نتواند به این پوسته نزدیک شود وشکافی بوجود آوردو آن را از بین ببرد.

کمک راهنما خانم اعظم :
تک تک ما پتانسیل این را داریم که تغییر کنیم وتمام تغییراتی که برای من در این دوسال پیش آمده اصلاًبا دوره سفر دومم قابل مقایسه نیست .هیچ چیزی لذت بخش تر از کمک راهنما شدن نیست .
کتاب‌ها وسی دی های آقای مهندس واقعاً درس زندگی هستند واین که الان این سی دی را می‌خریم 1500تومان باور کنید چکیده ی حداقل یک یا دوکتاب می باشد  واین سی دی ها واقعاًبا ارزش هستند .
ودیگر اینکه مطمئن باشید  وقتی که شما از روی علاقه به کنگره می آیید پیگیری می کنید، امتحانات را شرکت می کنید وسی دی ها را گوش می کنید مطمئن باشید که مسافرتان هم در زمان خودش به کنگره می آید وبه رهایی هم می‌رسد .
ومطلب دیگری که آقای امین به آن اشاره کردند این بود که ،وقتی کسی درعالم اعتیاد هست مثل عنکبوت است که یک پوسته ای دورش را احاطه کرده و نیروهای منفی نمی‌گذارند که کسی به آنها نزدیک شود ویا آنها از آن پوسته خارج شوند واینها یک دافعه ای دارند که با کردار ورفتار بدشان دیگران رااز خودشان ناراحت می‌کنند ودفع می‌کنند. ولی اگر یک همسفری به کنگره بیاید وآموزش بگیرد متوجه می‌شود که این رفتار شخص، رفتار خود آن نیست وبه واسطه موادِکه این رفتار را از خودش  بروز می‌دهد وشخص را مجبور می کند که این رفتار را از خودش نشان دهد .شما بواسطه آموزش های کنگره نقطه تحملتان بالارفته و آگاهی و تفکر با مسافرتان برخورد می کنید تا انشاالله زمان خودش به رهایی برسد.
اجرا قانون یازدهم 
یاحق 
تایپ:همسفر زهرا
تنظیم:همسفرحمیده
Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: کارگاه آموزشی مجازی همسفران،


لینک های مرتبط: کارگاه مجازی همسفران،

می توانید دیدگاه خود را بنویسید
همسفر اکرم سه شنبه 7 مرداد 1399 04:46 ب.ظ
خانم اعظم عزیز خدا قوت وخسته نباشید
همسفرشهین دوشنبه 6 مرداد 1399 10:50 ق.ظ
باسلام وخداقوت به کمک راهنمای محترم خانم اعظم وهمسفران لژیون هفتم مثل بسیار عالی بود .
کمک راهنما همسفر فرزانه لژیون یکم دوشنبه 6 مرداد 1399 06:17 ق.ظ
سلام و خداقوت به کمک راهنما همسفر اعظم و رهحوهایشان عالی بود استفاده کردم.
خدا قوت ویژه به همسفر حمیده عزیز
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic