خلاصه عملکرد لژیون ششم
دوشنبه 6 مرداد 1399 ساعت 06:14 ب.ظ | نوشته ‌شده به دست همسفرحمیده دانش | ( نظرات )به نام قدرت مطلق الله 

لژیون مجازی ششم در روز شنبه ۹۹/۵/۴ با دستور جلسه سی دی اختلاف ارتفاع با استادی همسفر خانم مهسا با حضور ۱۴ نفر از همسفران ،  رآس ساعت ۱۸/۳۰ آغاز به کار کرد .

مشارکت خانم مهسا ؛
برای اینکه هستی جریان داشته باشد باید پستی بلندی ها که همان اختلاف ارتفاع است باشد ؛ باید ظلمت باشد تا مفهوم روشنایی را به خوبی درک کنیم ؛ اگر من در تاریکی آن پستی و بلندی ها را تجربه نمی کردم در کنگره این آرامش نسبی را درک نمی کردم ؛ نیروهای اهریمنی و یا منفی هم به قول آقای مهندس باید باشند و الا زندگی بی معنی خواهد بود  ؛ مثل تکرار فیلمی که در سی دی بیان شد .
در مورد خمر بیان شد که آنچه که روی عقل ، اندیشه و شخصیت انسان را می پوشاند  ؛ و خمر باعث می شود که اختیار و فرماندهی جسم خودمان را از دست بدهیم ؛ هر انسانی می تواند تحت القاء نیروهای شیطانی قرار بگیرد ؛ در هر جایگاه و سطح تحصیلاتی که قرار داشته باشد .
وقتی انسان جزء نیروهای منفی است در واقع جایگاه خود را گم کرده است و راه برگشت برایش بسیار سخت است ؛ چه در مسئله اعتیاد و چه هر مسئله ی ضد ارزشی دیگری ، خیلی از انسان ها به دنبال راه به سراغ یوگا و انرژی درمانی رفتند و راه درست را پیدا نکردند .
کسانی که در جهان تاریک اعتیاد بودند و خیلی راه ها را رفتند و تجربه کردند اما به نتیجه نرسیدند ؛ مثال بارز این موضوع مسافر خودم است که به جایی رسیده است که هم از نظر درونی آشفته است و هم از نظر بیرونی و تحت نیروهای منفی هم هست ، خودش می داند که راه را بی راهه رفته و بیان می کند که نمی تواند مشکلاتش را حل کند ؛ و گاهی حتی مشکلاتش را به گردن دیگران می اندازد ؛ و سرگردان است و همواره دنبال راه می گردد ؛ که امیدوارم راهش را پیدا بکند .
آقای مهندس می گویند هیچ فسادی انجام نمی گیرد مگر آنکه لباس تقوا به تن کند ؛ برای این موضوع به یاد مسئله ای که برایم پیش آمده بود افتادم ؛ با لباس تقوا تحت القاء نیروهای شیطانی قرار گرفتم و با تمام وجود درک کردم که من جزو اموال آن نیروها شده بودم ؛ بیرون آمدن از آن هم بسیار سخت بود ؛ ولی خدا را شکر می کنم که با کنگره آشنا شدم و توانستم آموزش بگیرم و از دام آن نیروهای منفی خودم را نجات بدهم .
ما هر کاری که بخواهیم انجام  بدهیم باید بهای آن را پرداخت کنیم ؛ باید با تلاش به آن برسیم .
در مورد بیکران که بیکران زمینی و بیکران معنوی است ؛ بعضی ها قبول ندارند ؛ اما وقتی انسانی چیزی را کشف می کند متعلق به همه انسان هاست ؛ مثالی که راجع به انتقال اطلاعات بین میمون های دو جزیره دور از هم زده شد ؛ در واقع علم و اطلاعاتی که کشف می شود از زمین به سماء می رود و به زمین بر می گردد و عکس آن هم صادق است ‌.
علم هیچ وقت پایان نمی پذیرد ؛ مثل کشف لویی پاستور و روش  dst که همیشه جاودان خواهد ماند و در لوح محفوظ خواهد ماند .
در مورد روز الست صحبت شد که در واقع آقای مهندس می گویند که آن روز نقطه آغاز انسان نیست ؛ بلکه انسان قبل از آن روز هم بود و با تولد در زمین و بعد با مرگ همواره خواهد بود.
در مورد ظلمات ثلاثه صحبت کردند که ما قبل از تولد از مادر ، بودیم و تکامل پیدا کردیم ؛ و در کلام الله در مورد بقای انسان بیان شده است .
انسان هم برای قرار گرفتن در مراحل و جایگاه ها در زندگی همواره امتحان می دهد ؛ برای اینکه پرورش پیدا کنیم باید در هستی این مسائل و آزمون ها را پشت سر بگذاریم زیرا نیاز ما گرفتن آموزش ها است .

مشارکت خانم سمیه ؛
برداشت من از سی دی اختلاف ارتفاع این بود که کسی که مواد مخدر مصرف می کند جزو نیروهای شیطانی است ؛ ممکن است باور نداشته باشد اما با مصرف مواد مخدر در زمره نیروهای منفی قرار می گیرد و اختیار از او سلب می شود ؛ زیرا انسان باید بر خودش مسلط باشد ؛ زیرا کسی که مواد مصرف می کند می داند که خماری چیست ؛ ممکن است برای تهیه مواد دست به هر کاری بزند ؛ تحت شرایط بدی قرار دارد ؛ پس این موضوع ربطی به روشنفکری و بی سوادی و با سوادی ندارد ؛ زیرا نظام هستی بر مبنای اضداد بنا شده است و اگر آن را حذف کنیم حرکت ساقط می شود .

مشارکت خانم اعظم ؛
ما چه بخواهیم چه نخواهیم نیروهای شیطانی در هستی جریان دارند و حرکت می کنند ؛ اگر تاریکی نباشد نور مفهومی ندارد ؛ به نظر من اگر انسان سختی نکشد قدر عافیت را نمی داند ؛ نیروهای منفی برای ما وجود خارجی دارند ؛ بستگی به ما دارند که ما کدام را بخواهیم انتخاب کنیم ؛ که بخواهیم در زمره نیروهای الهی قرار بگیریم یا در زمره نیروهای اهریمنی ؛ مثل مسافر من ، جزء نیروهای شیطانی قرار گرفته و هنوز باور ندارد که یک مصرف کننده است ؛ به خود باز آمدن یک مرتبه و در یک لحظه انجام نمی گیرد ؛ در یک لحظه نمی شود از عمق تاریکی ها به روشنایی ها رسید ؛ باید تلاش و حرکت کرد و تغییر کرد و باید یک سری از مسائل در درون انسان حل شود. 
به گفته راهنمای من مسافر من باید یک تغییر در من ببیند تا تشویق بشود برای درمان به کنگره بیاید ؛ برای هر کاری باید بهای آن را داد؛ باید مراحل کارطی شود ؛ باید با ورود در کنگره  و دریافت آموزش ها باید یک فرقی با انسان های دیگر داشته باشم و علم و آگاهی ام را تغییر دهم .

مشارکت خانم زهرا ؛ 
با گوش کردن این سی دی واقعیت زندگی خودم را در آن پیدا کردم ؛ که در یک سر بالایی و یک سر پائینی رسیدم ، جاری شدم ، تازه توانستم راهم را پیدا کنم ؛ در غیر این صورت یک رکود خاصی در من به وجود می آمد ؛ اگر این اختلاف ارتفاع نبود ؛ در مورد فرار از قهوه خانه گفته شد ؛ که در واقع انرژی منفی در آن مکان بود .

مشارکت خانم نفیسه ؛
برداشت من هم از این سی دی این بود که باید در هر کاری و هر چیزی باید اختلاف ارتفاع باشد ؛ و همین پستی و بلندی هایی که در زندگی من است به نظر من اگر نباشد هیچ لذتی نخواهد بود ؛ من همسفر با پیمودن این پستی و بلندی ها قادر می شوم جاری شوم ؛ و به موفقیت برسم .
نیروی اهریمنی و مکمل همیشه هستند و من باید مسیر خود را مشخص کنم ؛ نظام هستی هم بر پایه همین اضداد کار می کنه و اگر تاریکی ها نباشد روشنایی ها هیچ معنایی ندارند ؛ برای خروج از تاریکی ها ما باید بدانیم که یک باره ممکن نیست ؛ باید به صورت تدریجی از ظلمت خارج شویم ؛ به امید آن روز ...

مشارکت خانم مریم ؛
اگر قرار بود که نیروی شیطانی و بدی وجود نداشته باشد برای چه باید زندگی کنیم ؟
اگر قرار بود همه چیز خوب باشد زندگی دیگر معنایی نداشت ؛ بدون نیروهای منفی  نمی شود، باید آنها باشند تا من بتوانم درست قدم بردارم و زندگی کنم .
هر بار که بخواهم در کار ارزشی قدم بردارم ؛ همیشه این نیروهای منفی به شدت به سراغم می آیند تا مرا به سمت خودشان بکشانند ؛ و من باید هوشیار باشم و مبارزه کنم ؛ مثلا غیبت کردن ، از امروز تصمیم می گیرم که غیبت نکنم ؛ ولی همیشه آن لحظه ای که تصمیم می گیرم همه چیز هجوم می آورد تا آن کار را انجام دهم ؛ نیروهای منفی تلاش می کنند تا ما را به سمت خود بکشانند ؛ قدم گذاشتن در راه ارزشی ابتدا سخت است اما وقتی در راه قرار می گیرید شیرین است .
در خصوص مسافرم همین طور است ؛ گویی همه چیز عالی است و مشکلی ندارد از نظر اعمال ضد ارزشی ، کاری نمی کند ؛ فکر نمی کند که همین مصرف مواد هم یک نوع بی ارزشی و تاریکی است ؛ و تحت نیروی اهریمن قرار گرفتن است .

سخنان کمک راهنماخانم شهین ؛
در مورد سی دی اختلاف ارتفاع آقای مهندس آمدند اختلاف ارتفاع را بیان کردند که ما راحت تر اضداد را بشناسیم ؛ اضداد مانند تکانه هستند ؛ برای بیداری انسان ها ، موقعی که انسان در مقابل ضد چیزی قرار می گیرد به هم ریخته می شود ؛ و در صدد دفاع بر می آید ؛ و به مرحله بی تفکری می رسد ؛ اما وقتی آگاهی پیدا می کند و به سمت تعقل و تفکر حرکت می کند ؛ این موضوع اضداد را ضعیف می کند ؛ و از شدت و حدت اضداد کاسته می شود ؛ و این باعث رشد می شود ؛ که در مقابل کسی ، عملی و یا اتفاقی که  افتاده است ، اگر تفکر کنم و نقشه درست بکشم آن اتفاق برای من تضعیف می شود ؛ و این باعث رشد و تکاملم می شود ؛ اضداد به خاطر تکامل ما در هستی قرار داده شدند ؛ که اگر آنها نبودند ما نمی توانستیم به فکر راه باشیم و فکر درمان اعتیاد باشیم ، همان طور که یک فرد مصرف کننده در تاریکی قرار می گیرد آنقدر به سختی ها و صخره ها و چاله ها بر می خورد دو راه بیشتر ندارد ؛ یا اینکه به سمت فسق و فجور برود و یا اینکه راه ارزش ها را انتخاب کند ؛ در این صورت در واقع در حال تصفیه با تاریکی است ؛ و باید ذره ذره در راه ارزش ها تغییر کند ؛ در   انتها به بهشت ختم می شود اما با سختی ها در مسیر رو به رو می شود .
کسی که ۲۰ سال ، ۱۰ سال با مواد درگیر بوده و همسفران که با ضد ارزش ها درگیر بودند ؛ باید ذره ذره این راه را طی کنند تا به مرحله تقوا برسند ؛ هیچ عمل ضد ارزشی  انجام نمی شود مگر اینکه لباس تقوا به آن پوشانده شود .
گاهی اوقات دیگران این لباس را می پوشانند و گاهی اوقات من خودم برای اینکه عملم را درست نشان بدهم لباس تقوا به آن عمل می پوشانم .
با خلق انسان و قرار دادن او در بهشت شیطان بر او سجده نکرد ؛ و خداوند هم بهشت را به بها می دهد نه به بهانه ؛  انسان و شیطان هر دو از بهشت رانده شدند و چون انسان توبه اش پذیرفته شد به او فرصت داده شد، ولی شیطان سجده نکرد و خود را در برابر قدرت مطلق بالاتر دانست .
انسان برای بازگشت به بهشت باید روی زمین برود و قوانین و قواعدی که برایش گذاشته شد را انجام بدهد ؛ اما نیروی اهریمنی آمد و گفت : به هر شکلی افکار و اندیشه انسان را مختل می کنم تا نتواند به بهشت باز گردد ؛ در واقع این زندگی فرصتی است برای انسان تا خود را به آن  تکامل برساند ؛ اما در کنار آن اضداد  و نیروهای اهریمنی را گذاشته است تا از طریق قدرتمندترین چیز که ماده و مادیات است انسان را باز دارد ؛ افراط و تفریط خواست شیطان است و تعادل قانون است .
هر ماده ای که انسان را از تعادل خارج کند خمر محسوب می شود ؛ افکار و اندیشه انسان هم خارج از این نیست .
انسان به خاطر وجود اضداد هر لحظه در معرض آزمون است ؛  که با اختلاف ارتفاع انجام می شود ؛ یعنی در افراط و تفریط قرار دارد.
این سی دی کمک می کند که من بدانم در کدام قسمت از جمادی ، گیاهی و حیوانی قرار گرفتم ؛ در مورد ظلمات ثلاثه که همانطور که می دانیم پایین ترین مرحله نفس اماره در انسان بالاترین مرحله نفس در حیوان است ؛ با طی کردن این سه مرحله انسان باید از نفس اماره ذره ذره تغییر کند ، تبدیل شود و در نهایت ترخیص شود به سمت انسانی که به نفس مطمئنه نزدیک شده است .
وقتی انسان در مسیر ارزش ها سربلند بیرون می آید جایگاه ها به او داده می شود و خودش تشخیص می دهد که عملش درست بوده یا نادرست بوده ، مثل یک سفر اولی که وقتی فرمانبردار خوبی باشد در ادامه به فرماندهی می رسد .
ارزش و جایگاهی که انسان به دست می آورد اگر طبق قوانین الهی باشد ، ادامه دار می شود ؛  یعنی در بعد های دیگر به کار انسان می آید ؛ زیرا دنیا مزرعه آخرت است ؛ اگر در این مزرعه بهترین درخت را کاشتید سالیان بعد اثر باقی الصالحات خوب دارد ؛ اما اگر درخت تلخ و بد بکارید بعد می فهمید که بار آن چه بوده ؛ مثل چرخه انتقال اطلاعات بین آسمان و زمین که جریان دارد .
علم هم اگر درست باشد ادامه دار می شود ، از نسلی به نسلی دیگر ؛ الان چندین سال از کشف میکروب توسط لویی پاستور می گذرد اما از بین نرفته است هر روز یک میکروب ، ویروس و یا باکتری جدید کشف می شود ، امروز هم که ویروس کرونا آمده که از طریق آن علم ، محققین کار می کنند تا داروی درمان آن را پیدا کنند مانند روش dst که ماندگار است .

در آخر با اجرای قانون یازدهم و خواندن دعای کنگره ۶۰ لژیون رآس ساعت ۱۹/۳۰ به پایان رسید .

تایپ:همسفرمهری
تنظیم:همسفرحمیده
Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: کارگاه آموزشی مجازی همسفران،


لینک های مرتبط: کارگاه مجازی همسفران،

می توانید دیدگاه خود را بنویسید
همسفر اعظم خانه زر دوشنبه 13 مرداد 1399 12:06 ق.ظ
درود بر خانم شهین عزیز و رهجوهای لژیون ششم.
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات